۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

فیلترها

Product was successfully added to your shopping cart.

آچار فرانسه

تنظیم جهت صعودی

آیتم‌های 1 تا 24 از مجموع 25 تا

  1. ۱
  2. ۲
تنظیم جهت صعودی

آیتم‌های 1 تا 24 از مجموع 25 تا

  1. ۱
  2. ۲

آچار فرانسه

آچار فرانسه ابزاری برای باز و بسته کردن انواع پیچ و مهره‌ها است که تقریبا در همه جعبه ابزارها یافت می‌شود و کمتر کسی پیدا می‌شود که حداقل یک بار این نام را نشنیده باشد. آچار فرانسه یک دهانه متحرک و یک دهانه ثابت دارد و به وسیله چرخاندن یک پیچ رولی، فک متحرک از فک ثابت فاصله می‌گیرد یا نزدیک می‌شود و به این ترتیب می‌توان انواع پیچ و مهره‌ها در سایزهای مختلف را باز و بسته کرد. جالب است بدانید آچار فرانسه در کشور انگلیس ساخته شده و در فرانسه و بسیاری کشورهای اروپائی به آن آچار انگلیسی می‌گویند. چون اولین بار، فرانسوی‌ها این آچار را به ایران معرفی کردند، در ایران به آچار فرانسه معروف است.

راهنمای خرید آچار فرانسه ارزان

اگر به دنبال خرید آچار فرانسه ارزان قیمت هستید، این راهنمای خرید را دنبال کنید.

آچار فرانسه در اندازه‌های مختلفی ساخته می‌شود و قبل از خرید شما باید اندازه تقریبی مورد نیازتان را بدانید. مسلم است هر چه آچار بزرگ‌تر باشد، دهانه آن بیشتر باز می‌شود. آچار فرانسه‌ای که می‌خرید، باید سال‌های زیادی برای شما کار کند، به همین دلیل خیلی مهم است که به جنس بدنه آن توجه کنید. آچار فرانسه‌های فولادی ضدزنگ معمولا ماندگارتر و با کیفیت‌تر هستند. به دسته آچار فرانسه هم در حین خرید دقت کنید. دسته مناسب، دسته ای است که از پهنا و طول مناسبی برای در دست گرفتن برخوردار باشد. بعضی از آچار فرانسه‌ها دسته ضدلغزش و ضدتعریق دارند. به فک متحرک آچار فرانسه هم حین خرید دقت کنید که محکم باشد و لقی نداشته باشد. پیچ تنظیم آچار فرانسه از قسمت‌های اصلی آن است، نباید خیلی شل یا خیلی سفت بچرخد. حداکثر اندازه باز شدن فک‌های آچار، وجود حفره در قسمت انتهایی آچار برای اهرم کردن اجسام، همه از مواردی است که باید در حین خرید در نظر داشت.

سایز آچار فرانسه‌ها را برحسب اینچ بیان می‌کنند. اگر به دنبال آچار فرانسه ارزان قیمت و با کیفیت هستید که کار شما را راه بیندازد می‌توانید سراغ آچار فرانسه‌های کوچک‌تر بروید که هم سبک‌تر هستند و هم جای کمتری در جعبه ابزارتان می‌گیرند.

قیمت آچار فرانسه

عوامل زیادی در تعیین قیمت این آچار پرمصرف و همه کاره دخیل نیستند. سایز، جنس و برند سه فاکتور اصلی تعیین‌کننده قیمت آچار فرانسه هستند. در مورد سایز، همانطور که در بالا گفتیم هر آچار فرانسه کوچک‌تر باشد، ارزان‌تر خواهد بود. جنس اکثر آچار فرانسه­‌ها از فولاد است ولی بعضی از آن‌­ها که برای کارهای سخت­‌تر و حرفه­‌ای‌­تر استفاده می­‌شوند، از جنس کروم_وانادیوم است که معمولا این جنس آچار فرانسه گران‌­تر است. از آنجایی که آچار فرانسه ابزار بسیار پرکاربردی است، برندهای مختلفی آن را تولید می­‌کنند تا از بازار فروش این ابزار جا نمانند. آچار فرانسه‌­های آمریکایی با اختلاف قیمت بسیار زیادی نسبت به آچار فرانسه چینی موجود است و در شرایطی که یک آچار فرانسه چینی یا ایرانی جنس خوب کار شما را راه می­‌اندازد، خرید نوع آمریکایی و گران‌تر آن مقرون به صرفه و قابل توجیح نیست.