جمعه سیاه ابزاررضا
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

فیلترها

Product was successfully added to your shopping cart.

اره پروفیل بر

تنظیم جهت صعودی

24 آیتم

تنظیم جهت صعودی

24 آیتم

اره پروفیل بر

اره پروفیل بر یک ابزار برقی برای برش فلزات یا انواع پروفیل است. به تجهیزاتی که در ساخت در، پنجره، لوله یا نمای ساختمان استفاده می‌شود، پروفیل می‌گویند. پروفیل بر از یک گیره نگهدارنده پروفیل و یک بازوی متحرک که موتور و دیسک برش روی آن قرار دارد، ساخته شده است. اره‌های پروفیل بر به دلیل سهولت در جابه جایی، قدرت و امنیت بالا نسبت به فرزهای آهنگری، به طور گسترده در صنایع و ساختمان‌سازی استفاده می‌شود.

راهنمای خرید اره پروفیل بر ارزان

 در خرید اره پروفیل بر باید به مشخصات فنی زیر توجه کنید:

قدرت موتور: موتور در یک ابزار برقی مهم‌ترین قسمت‌ دستگاه است. هر چقدر پروفیل بر موتور قدرتمندتری داشته باشد، اجسام سخت را راحت‌تر می‌برد. قدرت موتور یا توان را برحسب وات می‌توانید در مشخصات دستگاه ببنید.

قطر صفحه برش: هر چقدر قطر صفحه برش بیشتر باشد، پروفیل بر می‌تواند برش‌های عمیق‌تری ایجاد کند. اره پروفیل بر براساس قطر تیغه برش به دو دسته 180 و 350 (355) میلی‌متر تقسیم می‌شوند.

سرعت چرخش دیسک: سرعت یک پروفیل بر را برحسب تعداد دور در دقیقه بیان می‌کنند. هر چه این عدد بیشتر باشد، سرعت کار بالاتر خواهد بود.

گیره نگهدارند روی پایه و کفی سنگین و ضخیم، از لرزش در حین کار جلوگیری می‌کند و دقت برش را بالا می‌برد. برخی از پروفیل برها قابلیت برش 45 درجه به چپ و راست را دارند و به این ترتیب می‌توان از آن‌ها به‌عنوان فارسی بر استفاده کرد. داشتن گونیای قابل تنظیم در پروفیل برها هم یک مزیت به حساب می‌آید زیرا می‌توان توسط آن، برش‌های زاویه‌دار را به‌راحتی انجام داد.  برای خرید اره پروفیل بر ارزان، بدون در نظر گرفتن برند، اول ویژگی‌های فنی پروفیل بر مناسب خود را مشخص کنید، سپس برای خرید اقدام کنید تا هزینه اضافی بابت خصوصیاتی که مورد نیازتان نیستند، ندهید.

قیمت اره پروفیل بر

برند و کشور سازنده، اولین فاکتور تعیین کننده قیمت اره پروفیل بر یا هر ابزار برقی دیگری است و بعد از آن مشخصات فنی، کیفیت اجزای سازنده، اقلام همراه با دستگاه مثل کیف و ... و گارانتی و خدمات پس از فروش، قیمت یک پروفیل بر را مشخص می‌کنند. شما می‌توانید با مراجعه به فروشگاه‌های اینترنتی ابزار مثل ابزار رضا تمامی موارد فوق را به صورت آنلاین ببنید و و مدل‌های مختلف را با هم مقایسه کنید و بهترین اره پروفیل بر ارزان و با کیفیت متناسب با بودجه خود را انتخاب کنید.