۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

"به مشتریان خود نزدیک شوید، آنقدر نزدیک که نیازشان را قبل از اینکه خودشان تشخیص دهند پاسخ دهید!" -استیو جابز

فروشگاه ابزاررضا با بیش از یک دهه فعالیت مستمر در قلب بازار ابزار و یراق ایران، برای صاحبان مشاغل و آن دسته از مشتریانی که خرید ابزار مورد نیاز خود را به صورت حضوری از پاساژ ابزار و یراق واقع در محله حسن آباد تهران انجام می دهند، تبدیل به برندی نام آشنا شده است. همزمان با گشترش فعالیت مان در فضای آنلاین و مواجهه با درخواست مشتریان جدید از سراسر کشور، در جهت جلب اعتماد شما، تمامی تعهدات لازم برای اخذ مجوزهای رسمی و قانونی کشور را انجام داده ایم تا مشتریان ابزاررضا بابت اصالت و سلامت کالای دریافتی، پشتیبانی فروشگاه در صورت بروز مشکل، وجود رویه مرجوعی و تعویض کالاهای معیوب و همچنین امنیت پرداخت اینترنتی، کوچکترین نگرانی نداشته باشند.

فروشگاه اینترنتی ابزاررضا، با نام شرکت "تلاشگران ابزاررضا" در اداره ثبت شرکت ها، زیر نظر قوه قضاییه به ثبت رسیده است. جهت مشاهده گواهی ثبت شرکت ها و استعلام آن از سایت رسمی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور می توانید روی تصویر ذیل کلیک کنید.

بر خلاف عمده سایت هایی که امروزه بدون تخصص و تجربه لازم، دست به فروش ابزار و یراق زده اند، فروشگاه اینترنتی ابزاررضا زیر نظر صنف ابزارفروشان کشور فعالیت می کند. با خرید از ابزاررضا، شما از فروشگاهی با بیش از یک دهه تجربه و تخصص در حوزه ابزارآلات و یراق خرید می کنید و مشکلاتی که گاها در اثر عدم تخصص فروشگاه های آنلاین دیگر برای شما ایجاد می شود را تجربه نخواهید کرد. جهت مشاهده پروانه کسب و استعلام آن از سایت رسمی "هیات عالی نظارت بر سازمان های صنفی کشور" روی تصویر ذیل کلیک کنید.

فروشگاه اینترنتی ابزاررضا موفق به اخذ بالاترین نماد اعتماد الکترونیکی "اینماد دو ستاره" از وزارت صنعت و معدن شده است. مركز توسعه تجارت الكترونیكی به عنوان متصدی ایجاد زیر ساخت های امنیت و اعطای نماد اعتماد الكترونیكی به کسب و کارهای اینترنتی، با اعطای نماد به یک فروشگاه، صحت عملکرد آن را در حوزه های زیر تضمین می کند:

- شناسایی مالك کسب و کار و امكان مراجعه در صورت بروز اشكال.

- كامل و صحیح بودن اطلاعات كالا یا خدمات ارائه شده.

- گارانتی محصولات و ارائه خدمات پس از فروش.

- واضح بودن روند برگرداندن كالا و بازپس گیری پول.

- محفوظ ماندن اطلاعات شخصی و مالی خریداران.

- تایید امنیت سایت توسط یك موسسه و مركز ملی اعتماد.

در صورت عدم رضایت مشتری در هریک از حوزه های فوق، فروشگاه دارای نماد ملزم به پاسخگویی و جلب رضایت مشتری بوده و در صورت عدم انجام این کار، نماد اعتماد توسط مركز توسعه تجارت الكترونیكی لغو می گردد. جهت مشاهده نماد دوستاره و استعلام آن از سایت رسمی سازمان اینماد روی تصویر ذیل کلیک کنید.

به منظور تضمین امنیت فرآیند پرداخت اینترنتی، سایت ابزاررضا را به درگاه پرداخت اینترنتی بانک پاسارگاد و ملت -شناخته شده ترین بانک ها در ارایه خدمات اینترنتی- مجهز کرده ایم. از آن جا که اخذ درگاه بانکی نیازمند ارایه مشخصات کامل و رعایت همه الزامات قانونی بانک ها می باشد، فروشگاه های کوچک با اعتبار کم قادر به اخذ درگاه نیستند و از درگاه های واسطه ای استفاده می کنند. شما در ابزاررضا پس از تکمیل سفارش، بدون اینکه نیاز باشد اطلاعات حساب خود را در اختیار واسطه ای قرار دهید، پرداخت خود را به طور مستقیم و کامل در صفحه امن متعلق به بانک پاسارگاد و بانک ملت انجام داده و پس از پرداخت وجه مجددا به سایت ابزاررضا بازگردانده می شوید؛ البته نیازی نیست برای استفاده از درگاه پرداخت سایت حتما دارای کارت بانکی بانک پاسارگاد یا بانک ملت باشید و می توانید با همه کارت های عضو شبکه شتاب، پرداخت خود را به صورت امن انجام دهید. مشتریانی که آدرس تحویل سفارش آن ها شهر تهران است، می توانند پرداخت وجه را همزمان با دریافت کالا و در محل انجام دهند. البته توصیه می کنیم به منظور صرفه جویی در وقت و تسریع فرآیند ارسال سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهید.

با وجود اینکه امروزه فروشگاه های اینترنتی، امکان خرید حضوری را برای مشتریان خود فراهم نمی کنند و برخی سایت های همکار اساسا محلی برای مراجعه مشتری ندارند، سیاست کاری مجموعه ابزاررضا همواره بر احترام به حقوق مشتری بوده و از این رو علیرغم اخذ همه مجوزهای لازم برای فروش اینترنتی ابزارآلات، پذیرای آن دسته از مشتریانی که تمایل دارند خرید خود را به صورت حضوری انجام دهند نیز می باشد.  فروشگاه ابزاررضا واقع در بزرگ ترین مرکز تخصصی خرید و فروش ابزار در کشور "پاساژ ابزار و یراق تهران"، به آدرس مندرج در پایین صفحه و در ساعات کاری آماده ارایه محصولات خود می باشد؛ البته به دلیل صرفه جویی در وقت و هزینه توصیه می کنیم خرید خود را به صورت آنلاین و از طریق سایت انجام دهید.