۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

فیلترها

Product was successfully added to your shopping cart.

بتن کن

تنظیم جهت صعودی

آیتم‌های 1 تا 24 از مجموع 104 تا

  1. ۱
  2. ۲
  3. ۳
  4. ۴
  5. ۵
تنظیم جهت صعودی

آیتم‌های 1 تا 24 از مجموع 104 تا

  1. ۱
  2. ۲
  3. ۳
  4. ۴
  5. ۵

بتن کن 

همانطور که از نام بتن کن پیداست، برای سوراخ کردن بتن استفاده می‌شود. دریل بتن کن علاوه بر حالت چرخشی مته، یک مکانیزم چکشی هم دارد که از آن برای سوراخ کاری و تخریب‌های سبک اجسام سخت مثل بتن و مصالح ساختمانی استفاده می‌شود.

راهنمای خرید بتن کن 

قبل از خرید هر نوع ابزار برقی خیلی مهم است که بدانید ابزار برقی شما، قرار است در کجا و برای چه کاری استفاده می‌شود. خرید بتن کن هم از این قاعده مستثنی نیست. در اینجا نکات مهم خرید بتن کن را که باید قبل از خرید در نظر بگیرید، توضیح می‌دهیم.

بتن کن چهار شیار و پنج شیار:

به طور کلی بتن کن‌ها براساس نوع مته‌گیر یا قلم‌گیر، به دو نوع چهارشیار SDS  PIUS و پنج شیار SDS  Max تقسیم می‌شوند. بتن کن‌های پنج شیار قوی‌تر هستند و  برای کارهای سنگین‌تر استفاده می‌شوند.

بتن کن دوکاره و سه کاره:

دریل بتن کن قابلیت چپ‌گرد و راست‌گرد، چکشی و تخریب را باهم دارد. به همین دلیل به آن بتن کن سه کاره هم گفته می‌شود. بتن کن دوکاره فقط قابلیت چکشی و تخریب را دارد. خاصیت چکشی بتن کن یعنی علاوه بر حرکت چرخشی مته، یک مکانیزم چکشی هم دارد که به سطح حرکات عمودی وارد می‌کند.

توان و وزن دستگاه:

هر چه توان موتور بتن کن و وزن آن بیشتر باشد؛ عملیات تخریب یا دریل کاری اجسام سخت را راحت‌تر و در زمان کمتری انجام می‌دهد. میزان قدرت موتور را برحسب وات، می‌توانید در مشخصات دستگاه ببینید.

قیمت بتن کن 

قیمت بتن کن را ویژگی‌های فنی بتن کن، جنس و کیفیت قطعات، برند، گارانتی و خدمات پس از فروش آن مشخص می‌کند. توصیه ما به شما خرید آنلاین بتن کن از فروشگاه‌های اینترنتی ابزار مثل ابزاررضا است؛ زیرا در این صورت امکان مشاهده انواع بتن کن‌ از برندهای مختلف را به صورت آنلاین دارید و می‌تواند از بین مدل‌های موجود، مقایسه کنید و بهترین بتن کن مناسب خود را خریداری کنید.