ابزاررضا

۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

جاروبرقی صنعتی

تنظیم جهت صعودی

13 آیتم

تنظیم جهت صعودی

13 آیتم

جاروبرقی صنعتی 

جاروبرقی صنعتی مقیاس بزرگ‌تر و قوی‌تر جاروبرقی خانگی است، با این تفاوت که جاروبرقی صنعتی طوری طراحی و ساخته شده که بتواند آلودگی و زباله‌های محیط‌های صنعتی و نیمه صنعتی را جمع‌آوری کند. اساس کار همه جاروبرقی‌های صنعتی و نیمه صنعتی و خانگی یکی است؛ به این صورت که توسط یک پمپ، در مخزن دستگاه خلا ایجاد می‌شود و از طریق اختلاف فشار بوجود آمده بین هوای درون و بیرون مخزن، هوا و به همراه آن زباله‌ها به داخل مخزن کشیده می‌شوند و در آنجا می‌مانند.

جاروبرقی صنعتی که به آن مکنده صنعتی هم می‌گویند قادر هستند که علاوه بر زباله‌های خشک، مایعات و زباله‌های تر را هم از محیط‌های صنعتی و نیمه صنعتی جمع آوری کند.

راهنمای خرید جاروبرقی صنعتی 

تفاوت‌های فنی جاروبرقی‌های صنعتی در توان موتور، قدرت مکش، تعداد موتورها، حجم مخزن، نوع آب یا آب و خاک و جنس بدنه است.

قبل از خرید جاروبرقی صنعتی، نوع و وسعت محیط، مقدار و نوع آلودگی (زباله خشک و تر یا مواد خطرناک و اشتعال زا و... ) و حجم کار و زمان روشن بودن جاروبرقی را در نظر بگیرید.

نکات مهم در هنگام خرید جاروبرقی صنعتی:

پمپ مکش: هر چه دستگاه پمپ قدرتمندتری داشته باشد، قدرت مکش (مکش مواد چگال‌تر و سنگین‌تر یا توانایی مکش از نقاط دور) و سرعت مکش (حجم مکش در واحد زمان) بیشتر می‌شود، در نتیجه کار نظافت سریع‌تر و راحت‌تر انجام می‌شود.

قدرت موتور: در جاروبرقی صنعتی به عنوان محرک پمپ مکش عمل می‌کند. در جاروبرقی‌های صنعتی دو نوع موتور کلکتوری و توربینی استفاده می‌شود.

سیستم فیلتراسیون: وجود فیلتراسیون خوب در دستگاه موجب می‌شود ذرات و مواد ریز، به موتور نفوذ نکند و طول عمر و دوام دستگاه بیشتر شود.

حجم مخزن: همانطور که می‌دانیم مخزن جاروبرقی صنعتی جایی است که آلودگی ها و زباله‌ها در آن جمع می‌شوند. باید توجه کنید که حجم و جنس مخزن، متناسب با زباله‌ها  و موادی که در آن جمع‌آوری می‌شود، باشد.

جنس بدنه و تجهیزات جانبی جاروبرقی صنعتی از مواردی است که باید در حین خرید در نظر بگیرید.

خرید بهترین جاروبرقی صنعتی 

در خرید جاروبرقی صنعتی و هر نوع ابزار برقی، قیمت از مولفه‌های اصلی در حین خرید است. قیمت جاروبرقی صنعتی نسبت به بازدهی و قدرت آن تعیین می‌شود. البته باید به برند و مارک آن هم توجه کنید و با در نظر گرفتن سایر خصوصیات فنی، بهترین جاروبرقی صنعتی متناسب با بودجه خود را انتخاب کنید. بهترین یعنی متناسب با حجم کار، نوع آلودگی و بودجه شما، جاروبرقی صنعتی با کیفیت و قیمت مناسب را انتخاب کنید.

پیشنهاد ما به شما خرید آنلاین جاروبرقی صنعتی از فروشگاه‌های اینترنتی ابزار مثل ابزاررضا است، زیرا می‌توانید مشخصات فنی و توضیحات محصول را بدون صرف وقت و هزینه اضافی ببینید. حتی مدل‌های مختلف را باهم مقایسه کنید و لذت یک خرید اینترنتی را تجربه کنید.