قوانین ارسال سفارش ها فروشگاه اینترنتی ابزاررضا

پردازش سفارش ها

پردازش سفارشات ظرف 1 تا 3 روز کاری انجام می شود. پردازش سفارش شامل بررسی وضعیت پرداخت، صدور فاکتور، انتقال فاکتور به واحد تامین و انبار، بسته بندی و تحویل مرسوله به واحد ارسال می باشد. پیشروی در تمامی این مراحل توسط پیامک به اطلاع مشتری رسیده و همچنین از پنل کاربری مشتری در قسمت “سفارش های من” قابل مشاهده است.

قوانین ارسال سفارشات شهرستان ها

 • هزینه ارسال برای خرید بیش از ۲ میلیون تومان رایگان است.
 • هزینه ارسال به جزایر کشور نظیر کیش، قشم و … با توجه به اینکه مشمول پست هوایی می‌شوند، توسط کارشناسان ابزاررضا محاسبه شده و به مشتری محترم اطلاع داده می‌شود.
 • اگر بنا به درخواست مشتری، کالا با تیپاکس ارسال شود، هزینه ارسال به‌طور کامل به عهده مشتری خواهد بود.
 • مرسوله‌هایی با وزن بیش از 20 کیلوگرم و یا طول بیش از یک متر تحت پوشش ارسال با پست قرار نمی‌گیرند و به روش‌های دیگری مثل باربری ارسال خواهند شد، کرایه این مرسوله ها تا محل باربری توسط ابزاررضا پرداخت خواهد شد ولی هزینه باربری به عهده مشتری خواهد بود (لازم به ذکر است در مواردی ممکن است با توجه به صلاح دید کارشناسان ابزاررضا، مرسوله‌ با وزن کمتر از 20 کیلو گرم و طول کمتر از یک متر نیز با پست ارسال نشود و از طریق روش‌های دیگر ارسال، برای مشتری محترم فرستاده شود).
 • پردازش سفارشات شهرستان پس از پرداخت وجه انجام پذیرفته و در حال حاضر امکان پرداخت در محل برای شهرستان ها و تهران وجود ندارد.
 • کد رهگیری پستی مرسوله‌ها حداکثر 1 روز کاری پس از تحویل مرسولات به اداره پست در اختیار ابزاررضا قرار گرفته و بلافاصله از طریق پیامک به اطلاع مشتریان می‌رسد.
 • تحویل مرسوله‌ها به آدرس مشتری بسته به عملکرد اداره پست طی 1 تا 3 روز کاری انجام می‌پذیرد.

قوانین ارسال سفارشات شهر تهران

 • در صورت درخواست مشتری مبنی بر ارسال سفارش با سرویس هایی غیر از پیک فروشگاه (نظیر اسنپ و …)، امکان پرداخت در محل وجود نداشته و فاکتور باید قبل از ارسال کالا تسویه شود. همچنین در این صورت “ارسال رایگان” نیز مشروط به کمتر بودن هزینه ارسال از ۸۰ هزار تومان بوده و ما به التفاوت هزینه ارسال بر عهده مشتری خواهد بود.

قوانین ارسال سفارشات حومه تهران

 • ارسال سفارشات حومه تهران پس از پرداخت وجه انجام پذیرفته و در حال حاضر امکان پرداخت در محل برای حومه تهران وجود ندارد.
 • مرسوله هایی با وزن بیش از 30 کیلوگرم و یا طول بیش از یک متر تحت پوشش ارسال با پست قرار نمی گیرند و در صورتی که ارسال آن در قالب چند مرسوله امکان پذیر نباشد، به روش های دیگری مثل باربری ارسال خواهند شد. کرایه این مرسوله ها تا محل باربری توسط ابزاررضا پرداخت خواهد شد.
 • تحویل مرسوله ها به آدرس مشتری بسته به عملکرد اداره پست طی 1 تا 3 روز کاری انجام می پذیرد. کد رهگیری پستی مرسوله ها حداکثر 1 روز کاری پس از تحویل مرسولات به اداره پست در اختیار ابزاررضا قرار گرفته و بلافاصله از طریق پیامک به اطلاع مشتریان می رسد.
 • در صورت درخواست مشتری مبنی بر ارسال سفارش با سرویس هایی غیر از پست، (پیک فروشگاه، اسنپ و …) “ارسال رایگان” مشروط به کمتر بودن هزینه ارسال از ۸۰ هزار تومان بوده و ما به التفاوت هزینه ارسال بر عهده مشتری خواهد بود.

در صورت تمایل مشتری به دریافت سریع مرسوله، امکان ارسال سفارشات حومه تهران توسط پیک نیز وجود دارد. در این صورت هزینه ارسال به نرخ پیک بوده و برای سفارشات بالای ۲ میلیون تومان، پرداخت مابه التفاوت نرخ پیک به عهده مشتری می باشد.

فهرست