روش های پرداخت

مبلغ سفارشم را چگونه می‏‌توانم پرداخت کنم؟

درگاه اینترنتی

شما پس از ثبت سفارش در سایت وارد مرحله پرداخت شده و از طریق درگاه بانکی موجود در فروشگاه اینترنتی ابزاررضا می توانید به سادگی سفارش خود را تسویه کنید (شماره پیگیری پرداخت را تا زمان تحویل سفارش نزد خود نگاه دارید).

کارت به کارت

در صورتی که به هر دلیل امکان پرداخت از طریق درگاه بانکی برای شما فراهم نباشد، می توانید تسویه را از طریق واریز به شماره کارت های زیر به نام پگاه امیری انجام دهید (تصویر رسید انتقال یا کد رهگیری را در اختیار کارشناسان فروش ابزاررضا قرار دهید).

اطلاعات حساب:

پگاه امیری

5041-7210-8449-0631

بانک رسالت

پرداخت قسطی

امکان خرید قسطی ابزار در سایت ابزاررضا با همکاری شرکت‌های وام دهنده امکان‌پذیر است و شما می‌توانید از این شرکت‌ها، وام خرید ابزار دریافت کنید و ابزارآلات مورد نیاز خود را به صورت اقساطی از ابزاررضا تهیه کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این خصوص، روی لینک زیر کلیک کنید.

خرید قسطی از ابزاررضا

با استفاده از کارت کدام بانک‌ها می‌توان هزینه سفارش را اینترنتی پرداخت کرد؟

شما می‌توانید با استفاده از همه کارت‏‌های بانکی عضو شبکه شتاب هزینه سفارش را به صورت آنلاین پرداخت کنید.

ممکن است پرداخت اینترنتی ناموفق باشد، ولی مبلغ از حساب من کم شده باشد؟

گاهی ممکن است در هنگام پرداخت شبکه بانکی قطع شود و پرداخت ناموفق انجام شود. اما در این مواقع جای نگرانی وجود ندارد. در این حالت معمولاً پول شما در حساب‏‌های میانی بانک است و خود بانک مغایرت‏‌ها را رفع کرده و مبلغ را به صورت خودکار به حساب شما برگشت می‌‏دهد. اگر تا ۷۲ ساعت پول به حسابتان برگشت نخورد، با بانک عامل پرداخت تماس بگیرید تا مغایرت برطرف شود.

آیا می‌توانم برای پرداخت سفارش خود چک بدهم؟

خیر، برای جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی ابزاررضا از پذیرش هر گونه چک بانکی معذور است.

آیا پرداخت اینترنتی وجه سفارش در سایت ابزاررضا امن است؟

پرداخت اینترنتی به گونه‏‌ای طراحی شده که امن و راحت باشد. با وجود این شما نه تنها برای خرید از ابزاررضا که هنگام هرگونه پرداخت اینترنتی برای اطمینان از امنیت پرداخت خود نکته‏‌های زیر را رعایت فرمایید:
– با مشاهده قسمت آدرس (Address Bar)، در مرورگر (Browser) وب خود مطمئن شوید از پروتکل امن https به جای پروتکل http استفاده می‏‌شود به عبارت دیگر باید در ابتدای آدرس، https وجود داشته باشد.
– برای ورود اطلاعات کارت خود بهتر است از صفحه کلید مجازی موجود در درگاه پرداخت بانک استفاده کنید.

سفارش‌هایی که به صورت قسطی پرداخت می‌شوند، چه موقع به دستم می‌رسند؟

به طور کلی، پردازش سفارشاتی که به صورت خرید اقساطی ثبت شده‌اند، بعد از تامین مبلغ وام، توسط شرکت وام دهنده، انجام می‌شوند. در واقع پردازش این سفارشات به محض دریافت رسید مبلغ وام از شرکت وام‌دهنده، شروع شده و مانند سفارشات عادی پردازش می‌شوند.

فهرست