۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

فیلترها

Product was successfully added to your shopping cart.

متر لیزری

تنظیم جهت صعودی

22 آیتم

تنظیم جهت صعودی

22 آیتم

متر لیزری

شاید فکر کنید برای اندازه‌گیری فاصله دو نقطه حتما باید آن مسافت را با متر طی کنید و دو سر آن را در دو نقطه قرار دهید و اعداد را از روی آن بخوانید تا ببنید طول یک جسم یا فاصله بین دو نقطه چقدر است. در صورتی‌که اگر یک متر لیزری داشته باشید، اصلا نیازی به هیچ‌کدام از این کارها نیست. فقط کافی است که متر را روشن کنید و دستگاه را در یکی از طرفین اندازه‌گیری قرار دهید تا فاصله را روی صفحه نمایش به شما نشان دهد. پس متر لیزری از سرعت بسیار بالایی برخوردار است. متر لیزری، علاوه بر اندازه گیری طول، می‌تواند حجم، مساحت، زاویه و محاسبات فیثاغورث را هم محاسبه کند. از مزیت‌های دیگر متر لیزری این است که امکان دسترسی به مناطق دوردست و ارتفاع را به شما می­‌دهد. سازوکار متر لیزری به این صورت که با داشتن زمان انتشار باریکه نور لیزر و زمان برگشت آن فاصله بین دو نقطه را اندازه می‌­گیرد.

راهنمای خرید اینترنتی متر لیزری ارزان

خرید یک متر لیزری خوب به سادگی استفاده از آن نیست و در حین خرید باید به نکات زیادی توجه کنید. پس قبل از خرید این راهنمای خرید متر لیزری را مطالعه کنید.

اولین مشخصه هر متر لیزری که باید حین خرید به آن توجه کنید، میزان فاصله­‌ای است که می‌­تواند اندازه‌­گیری کند که با آن برد گفته می­شود. برد متر لیزری معمولا از 20 یا 30 متر شروع می‌­شود تا 150 و بالاتر هم می‌­رود. شما باید دقت کنید بسته به نوع کار و نیازتان، متری با برد مناسب بخرید. بعد از برد، دقت متر لیزری مورد مهمی است که باید به آن توجه شود. هر چند به لطف پیشرفت تکنولوژی دقت مترهای لیزری بسیار بالا رفته و معمولا 1 یا 1.5 و یا 2 میلی‌متر است. شاید 1 میلیمتر ناچیز به‌­نظر برسد ولی در کارهای حساس و دقیق این اندازه بسیار حائز اهمیت می‌­شود. یک ویژگی متمایزکننده مترهای لیزری داشتن قابلیت ذخیره‌سازی داده­‌ها و مقادیر اندازه ­گیری شده است. برخی از مترها این قابلیت را ندارند، برخی فقط می‌­توانند تا 10 مقدار را در حافظه ذخیره کنند و برخی دیگر هم مقادیر بیشتری را نگه می‌­دارند. داشتن حافظه در مترهای لیزری باعث تسریع و دقت اندازه­‌گیری می‌­شود.

برخی از مترهای لیزری می‌­توانند انواع عملیات محاسباتی مثل محاسبه مساحت، حجم، وتر مثلث قائم الزاویه (فیثاغورث)، شیب، زاویه و بسیاری محاسبات دیگر که انجام آن‌­ها به صورت دستی زمان‌­بر است را انجام دهند. در انتخاب متر لیزری براساس نیازتان، به این قابلیت توجه کنید زیرا هر متری توان انجام یک سری از این محاسبات را دارد. برخی از مترهای لیزری را می‌­توان به گوشی متصل و اطلاعات آن را با فرمت‌های مختلف به تلفن همراه خود منتقل کنید. البته این امکان ارزشمندی است که می‌­تواند در ذخیره‌­سازی اطلاعات و انجام محاسبات کمک زیادی به شما بکند. در آخر داشتن کیف، حمل‌­ونقل و نگهداری از آن را آسان­‌تر و طول عمر دستگاه را بیشتر می‌­کند.

برای اینکه بتوانید یک متر لیزری ارزان قیمت مناسب کار خود تهیه کنید، می‌بایست اول نوع کار و نیازتان را به‌طور واضح مشخص کنید. برای مثال مترهایی که قابلیت انجام محاسبات بیشتر و پیچیده‌تر دارند و یا مترهایی با متراژ بالاتر، از قیمت بیشتری برخوردارند. لازم به ذکر است که حتما باید قبل از خرید نوع نیازتان مشخص کنید. مثلا اگر کابیت­‌کار هستید، به متر لیزری با برد زیاد نیاز ندارید و برد 20 تا 30 متر برای شما کافی است. پس با درنظر گرفتن همه این موارد و با آگاهی کامل اقدام به خرید مترلیزری مناسب کار خود بکنید.

تمامی خصوصیات و مشخصات فنی بالا بعلاوه قیمت و برندهای مترلیزری را می‌توانید در فروشگاه‌های اینترنتی ابزار ببنید و پس از بررسی و مقایسه، مترلیزری خود را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید.

قیمت متر لیزری

مترلیزری ابزار مهم و حساسی است که پایه انجام محاسبات در کارهای مختلف ساختمانی، نجاری، کابینت‌­سازی و بسیاری مشاغل دیگر است. در واقع شما با استفاده از داده­‌های مترلیزری، مواد مورد نیاز برای کارتان را تهیه می­‌کنید و اولین قدم در شروع بسیاری از پروژه‌­ها است. پس آن را دست کم نگیرید و سعی کنید بودجه مناسبی برای آن در نظر بگیرید تا کارتان دقیق‌­تر و راحت‌­تر شود. اصولا قیمت مترهای لیزری را کیفیت و برند و البته امکاناتی که در بالا بیان کردیم، مشخص می­‌کند.