۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

فیلترها

Product was successfully added to your shopping cart.

پیستوله برقی

تنظیم جهت صعودی

18 آیتم

تنظیم جهت صعودی

18 آیتم

پیستوله برقی 

پیستوله برقی برای نقاشی منزل یک گزینه مناسب به حساب می‌آید که می‌توانید توسط آن، بدون نیاز به فرچه و غلطک، با صرف وقت و انرژی کمتر، دیوار منزل، سطوح فلزی مثل نرده، حفاظ و ... را رنگ کنید.

در پیستوله برقی یک موتور الکتریکی وجود دارد که توسط سیلندر و پیستون فشار باد تولید می‌کند؛ به این ترتیب انواع رنگ‌ها را به صورت پودری درآورده و با فشار به سطح مورد نظر پرتاب می‌کند. پیستوله برقی با مکانیزمی که دارد، می‌تواند در زمان کوتاهی سطح وسیعی را به صورت یکدست رنگ کند.

راهنمای خرید پیستوله برقی ارزان 

پیستوله برقی در مقایسه با پیستوله بادی از قدرت و توان کمتری برخوردار است، به همین جهت ارزان‌تر است. پیستوله‌های برقی به منظور رنگ کردن ماشین یا برای استفاده افرادی که مدام با این دستگاه سروکار دارند، مثل نقاش‌های ساختمانی مناسب نیستند و بهتر از پیستوله بادی استفاده کنند.

حجم مخزن رنگ پیستوله برقی، فشار و قدرت پرتابی، حداکثر جریان خروجی از سر تفنگ دستگاه، سایز نازل از مواردی است که باید در حین خرید پیستوله برقی در نظر بگیرید.

چون پیستوله رنگ در دست کاربر استفاده می‌شود، باید قابل حمل باشد و از وزن مناسبی برخوردار باشد، تا کار کردن با آن راحت‌تر باشد.

پیستوله‌های برقی در دو نوع وجود دارند؛ در یک نوع مخزن رنگ و موتور و تجهیزات داخلی دستگاه روی بدنه پیستوله قرار دارد و در نوع دیگر این تجهیزات داخلی، مجزا از پیستوله هستند و توسط خورطومی یا شلنگ به پیستوله وصل می‌شوند. در حین خرید این نوع از پیستوله ها باید به طول خرطومی هم دقت کنید.

بین پیستوله‌های برقی، مدل‌هایی که تجهیزات و کمپرسور از پیستوله جداست، قیمت بیشتری دارند. به طور کلی برای خرید پیستوله برقی ارزان، باید قبل از خرید، مقدار و حجم نیازتان را از دستگاه مشخص کنید تا هزینه اضافی بابت ویژگی‌هایی که برای شما استفاده چندانی ندارند، ندهید.

قیمت پیستوله برقی 

برای خرید پیستوله برقی، اگر فاکتور برند پیستوله برقی را کنار بگذاریم، قیمت براساس ویژگی‌های فنی که در بالا به طور مختصر بیان کردیم، تعیین می‌شود. باید قبل از خرید، حجم کار و بودجه خود را برای اینکار تعیین کنید؛ به این ترتیب انتخاب بهترین پیستوله برقی که پاسخگوی نیاز شما باشد، آسان‌تر می‌شود.