پرسش‌های متداول

آیا می توانم خرید خود را به صورت حضوری انجام دهم؟ نشانی فروشگاه چیست؟

بله! شما می توانید در صورت نیاز، خرید خود را به صورت حضوری از فروشگاه ابزاررضا واقع در محله حسن آباد شهر تهران، در ساعات کاری انجام دهید. البته توصیه می کنیم برای جلوگیری از اتلاف وقت خرید خود را به صورت اینترنتی انجام داده یا به صورت تلفنی هماهنگ کنید. برای اطلاع از نشانی فروشگاه لطفا به انتهای این صفحه مراجعه کنید.

نحوه تسویه حساب و پرداخت مبلغ سفارشات چگونه است؟

پرداخت سفارشات از طریق درگاه بانکی سایت یا کارت به کارت برای همه کارت های بانکی عضو شبکه شتاب امکان پذیر بوده، لطفا برای اطلاع از جزییات روش های پرداخت اینجا کلیک کنید.

 ساعات و روزهای کاری ابزاررضا چه زمانی است؟

ساعات کاری ابزاررضا از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 تا 17 و روزهای پنجشنبه از ساعت 9 تا 12 می باشد؛ البته شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز خرید خود را به صورت اینترنتی انجام دهید.

 هزینه و نحوه ارسال سفارشات چگونه است؟ چقدر طول می‌‏کشد که مرسوله به دستم برسد؟

هزینه و نحوه ارسال و زمان رسیدن سفارش به دست مشتری بر اساس مبلغ خرید و آدرس تحویل گیری متفاوت است. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید به صفحه روش‌های ارسال مراجعه کنید. لطفا اینجا کلیک کنید.

آیا محصولات فرصت تست و امکان مرجوعی دارند؟

بله! ابزاررضا با هدف افزایش رضایت مندی مشتریان ۳۰ روز فرصت تست کالا و امکان مرجوعی با بازگشت صد در صد وجه پرداختی مشتریان را در نظر گرفته است. برای اطلاع از قوانین و نحوه استفاده از فرصت تست و مرجوعی کالا لطفا اینجا کلیک کنید.

تا چه زمان باید فاکتور سربرگ دار فروشگاه ابزاررضا را که همراه با سفارش تحویل داده می شود نگهداری کنم؟

استفاده از خدمات گارانتی شرکت ها، در ازای ارایه برگ گارانتی محصول خریداری شده امکان پذیر است. فاکتور سربرگ دار فروشگاه ابزاررضا در حکم مهر برگ گارانتی بوده و مورد تایید شرکت های ارایه دهنده سرویس قرار دارد. از آن جا که فروشگاه های اینترنتی از مهر کردن برگ گارانتی به دلایل ذیل معذور هستند، مشتری باید فاکتور سربرگ دار را تا پایان مدت اعتبار گارانتی محصول، نزد خود نگهداری کند. گروه بزرگی از محصولات سایت، دارای بسته بندی پلمپ بوده و امکان باز کردن بسته بندی برای ابزاررضا جهت ممهور کردن برگ گارانتی وجود ندارد. بخشی از مشتریان ابزاررضا، همکاران و خرده فروشان ابزارآلات هستند که مهر کردن برگ گارانتی توسط ابزاررضا، امکان فروش کالا را از آن ها سلب می کند. محصولات خریداری شده از ابزاررضا دارای مهلت مرجوعی ۳۰ روزه از تاریخ تحویل کالا هستند، مهر کردن برگ گارانتی امکان مرجوعی کالا را از بین می برد.

آدرس تحویل سفارش من شهرستان است، چگونه می توانم وضعیت مرسوله را پیگیری کنم؟

شما می توانید پس از اینکه وضعیت سفارش تان در حالت “ارسال شده” قرار گرفت، با فروشگاه تماس گرفته و کد مرسوله را دریافت کنید. در صورتی که پیامک های تبلیغاتی خط خود را مسدود نکرده باشید این وضعیت از طریق پیامک نیز به شما ابلاغ می شود.

قیمت ها و موجودی محصولات در سایت به روز است؟

بله! ابزاررضا خود را متعهد به تامین محتوای سایت دانسته و در موارد استثنایی و اختلالات بازار و انبار که احیانا تامین یک محصول خاص یا مشکل مواجه شود، ضمن جلب رضایت مشتری بازگشت کامل وجه پرداختی در کمتر از 72 ساعت کاری انجام خواهد شد.

چگونه می توانم ابزار مورد نیاز خود را با مشاوره تخصصی انتخاب کرده و خرید کنم؟

تیم پشتیبانی آنلاین سایت که همواره در پایین صفحات قابل مشاهده است، در ساعات گسترده ای از روز پاسخگوی سوالات شما بوده و می توانید سوالات خود را در قالب پیام ارسال فرمایید. همچنین شماره تماس فروشگاه نیز که در پایین این صفحه قرار داده شده است، در ساعات کاری در دسترس شما قرار دارد.

فهرست