دریل رونیکس

دریل رونیکس

ابزارها جز ضروریات زندگی امروزه به حساب می‌روند و بسیاری از آن‌ها نه تنها در کسب و کار افراد بلکه در خانه و زندگی روزمره‌ مورد استفاده قرار می‌گیرند. در میان ابزارها، دریل یکی از ضروری‌ترین و متنوع‌ترین ابزارها به شمار می‌رود که در بسیاری از مکان‌ها و موقعیت‌ها از آن استفاده می‌شود و تا کنون شرکت‌های فعال در زمینه تولید ابزار مانند شرکت رونیکس، مدل‌های مختلفی از این ابزار را با قابلیت‌ها و کاربری‌های متفاوت تولید کرده‌اند. توان و قدرت سوراخ‌کاری در سطوح مختلف، سایز مته، سرعت گردش و قابلیت‌هایی همچون باز و بسته کردن پیچ، ضربه زدن و …  از جمله ویژگی‌هایی هستند که مدل‌های مختلف دریل‌ رونیکس را از هم متمایز می‌کنند.

آنچه در ادامه می‌خوانید:

 • انواع دریل رونیکس
 • خرید دریل رونیکس
 • دریل ساده
 • دریل چکشی
 • دریل گیربکسی
 • دریل شارژی
 • دریل پیچ‌گوشتی
 • دریل ستونی
 • قیمت دریل رونیکس

انواع دریل رونیکس

همانگونه که گفته شد شرکت‌ها و برندهای مختلفی در سراسر جهان با توجه به نیازها و خواسته‌های کاربران خود، مدل‌های زیادی از دریل را طراحی و تولید کرده‌اند. در این بین شرکت رونیکس نیز برای مصارف عمومی و صنعتی و متناسب با تغییر نیاز و خواسته مصرف کنندگان انواع دریل رونیکس مانند:

 • دریل ساده رونیکس
 • دریل چکشی رونیکس
 • دریل گیربکسی رونیکس
 • دریل شارژی رونیکس
 • دریل پیچ‌ گوشتی رونیکس
 • دریل ستونی رونیکس و …

 را به بازار عرضه کرده است که هر کدام از این دستگاه دریل رونیکس‌ها جهت پاسخ به نیاز خاصی با قابلیت‌ها و ویژگی‌های متمایز ساخته شده‎‌اند.

خرید دریل رونیکس

همانطور که گفته شد دریل‌های رونیکس انواع مختلف دریل‌ها را شامل می‌شوند و در مدل‌های کاربردی و متناسب با نیاز کاربر با قابلیت‌های متفاوت تولید می‌گردند، بنابراین در هنگام خرید حضوری و یا خرید اینترنتی دریل‌ رونیکس می‌بایست از انتظارات و خواسته‌های خود آگاه باشیم تا بتوانیم مدل‌های مختلف از یک نوع خاص از دریل را با هم مقایسه کنیم و بهترین و مناسب‌ترین گزینه را انتخاب و خریداری نماییم. بدین منظور در ادامه به معرفی انواع دریل‌های رونیکس می‌پردازیم.

خرید دریل ساده رونیکس

ساده‌ترین و ارزان‌ترین مدل دریل، دریل معمولی و یا دریل ساده است که به آن دریل خانگی نیز می‌گویند البته این دریل تنها مختص کار در خانه نیست و در مصارف صنعتی و کارگاهی نیز برای کارهای سبک مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نوع دریل مناسب کارهای سبک و ایجاد سوراخ در سطوح چوبی، فلزی و پلاستیکی می‌باشد. هنگام اتصال دستگاه دریل به برق، موتور دریل با کمک انرژی الکتریکی مته را به چرخش درمی‌آورد و مته با حرکت حول محور طولی خود باعث ایجاد حفره‌ای متناسب با اندازه خود در سطح مورد نظر می‌شود. شرکت رونیکس دریل ساده را برای برطرف کردن نیازهای متفاوت در مدل‌های مختلف تولید و عرضه کرده است که از این میان می‌توان به دریل رونیکس مدل 2106، دریل رونیکس مدل 2110، دریل رونیکس مدل 2111 و … اشاره کرد. که با توان‌هایی در حدود 400 وات و سایز مته 6.5 و 10 میلیمتر برای مصارف خانگی و صنایع چوب بسیار مناسب می‌باشند.

خرید دریل چکشی رونیکس

یکی دیگر از انواع دریل‌ها، دریل چکشی می‌باشد که دارای قابلیت چکشی و یا ضربه زدن است. هنگام نیاز به سوراخ‌کاری بر روی سطوح سخت‌تر مانند بتن، سیمان و … دریل چکشی با استفاده از ضربات پشت سرهم و متعدد باعث ایجاد سوراخ بر روی سطح مورد نظر می‌شود. دریل ضربه‌ای یا چکشی عموما دارای یک دسته کمکی نیز هست که به تسلط کاربر هنگام استفاده از ابزار کمک می‌کند. همچنین این مطلب را نیز باید مطرح کرد که در مواقع نیاز به دریل کاری ساده می‌توانید دریل را از روی حالت چکشی خارج کنید و از آن به عنوان یک دریل ساده استفاده نمایید. دریل‌ چکشی رونیکس مدل 2120، دریل‌ چکشی رونیکس مدل 2210، دریل‌ چکشی رونیکس مدل 2211، دریل‌ چکشی رونیکس مدل 2213، دریل‌ چکشی رونیکس مدل 2281 از محصولات پرطرفدار شرکت رونیکس می‌باشند؛ که متناسب با نیازهای مختلف، ویژگی‌ها و قابلیت‌های آن‌ها همچون توان‌، سایز مته، قدرت ضربه و سرعت‌ گردش‌ در مقادیر متفاوت طراحی و ساخته شده‌اند.

خرید دریل گیربکسی رونیکس

دریل گیربکسی از جمله دریل‌های حرفه‌ای به شمار می‌رود که دارای یک جعبه دنده برای افزایش گشتاور دستگاه می‌باشد تا قدرت بیشتری جهت سوراخ‌کاری اجسام سخت ایجاد نماید. گشتاور بالا، سرعت پایین، ابعاد بزرگتر و وزن سنگین‌تر به دلیل افزایش تعداد دنده در گیربکس از جمله ویژگی‌ها و باز و بسته کردن پیچ‌های مختلف در سطوح سخت، قلاویز کاری و یا سوراخ‌کاری در بتن و فلز از جمله مصارف این نوع دریل هستند. دریل گیربکسی رونیکس مدل 2220 و دریل گیربکسی رونیکس مدل 2221 با موتور گیربکسی دو سرعته و سه نظام 13 میلی‌متر از جمله مدل‌های دریل گیربکسی برند رونیکس می‌باشند که با استفاده از آن‌ها می‌توان به راحتی عملیات سوراخ‌کاری در چوب، فلز و بتن را انجام داد.

خرید دریل پیچ گوشتی رونیکس

دریل پیچ‌گوشتی‌ها ابزارهای کاربردی هستند که معمولا با وزن کم طراحی می‌شوند و به کاربر این امکان را می‌دهند علاوه بر سوراخ‌کاری، از ابزار برای باز و بسته کردن پیچ نیز استفاده نماید. این نوع دریل عمدتا به صورت شارژی تولید می‌شود تا استفاده از آن کاربردی‌تر شود. در واقع در صنایع مختلف برای عملیات پیچ‌کردن هم احتیاج به ایجاد سوراخ و هم نیاز به ابزاری برای بستن و باز کردن پیچ هست که هر دوی این فعالیت‌ها با استفاده از دریل پیچ‌گوشتی با سرعت و راحتی بیشتری انجام می‌گیرد. رونیکس این نوع دریل را هم به صورت برقی مانند دریل پیچ گوشتی برقی مدل 2513 و هم به صورت شارژی مانند دریل پیچ گوشتی شارژی مدل 8018 و دریل پیچ گوشتی شارژی مدل 8012 طراحی و تولید کرده است.

خرید دریل شارژی رونیکس

دریل شارژی عمدتا برای استفاده آسان‌تر از دریل‌ ساخته شد. در بسیاری از موارد ممکن از دسترسی به برق سخت و یا غیر ممکن باشد و یا حتی استفاده از سیم سیار باعث ایجاد مزاحمت برای کاربر شود به همین منظور دریل‌ها به صورت دریل شارژی نیز طراحی و به بازار عرضه شدند. دریل شارژی رونیکس مدل 8618، دریل چکشی شارژی رونیکس مدل 8614 و یا دریل پیچ گوشتی شارژی رونیکس مدل 8536 چند نمونه از مدل‌های متنوع دریل شارژی‌های رونیکس با باتری لیتیومی می‌باشند.

خرید دریل ستونی رونیکس

در کنار مدل‌های متداول دریل که قبلا ذکر شدند دریل‌های خاص‌تری مانند دریل ستونی نیز وجود دارند که جهت کاربردهای ویژه در صنعت، تولید می‌شوند. برای ایجاد سوراخ‌های متناوب و با فاصله دقیق از هم و با قطر و عمق مشخص، از دریل ستونی استفاده می‌شود. برای تسلط بیشتر و ایجاد سوراخ دقیق می‌توان دریل ستونی را تنظیم و بدون نگرانی از تکان خوردن قطعات کار دریل‌کاری را انجام داد. دریل ستونی رونیکس مدل‌ 4913 و دریل ستونی رونیکس مدل‌ 4916 از جمله دریل‌های ستونی رونیکس می‌باشند که علاوه بر برطرف کردن نیاز صنعت، سبد محصولات رونیکس را نیز کاملتر و متنوع‌تر کرده‌اند.

قیمت دریل رونیکس

با توجه به آنچه تاکنون گفته شد رونیکس همواره سعی می‌کند محصولات خود را به صورت منصفانه قیمت‌گذاری نماید و قیمت دریل‌های رونیکس نیز از این قاعده مستثنی نیستند. طور کلی می‌توان بیان کرد قیمت دریل‌های رونیکس با توجه به قابلیت‌ها و ویژگی‌های تعبیه شده برای دستگاه متفاوت است. سایز مته، قابلیت چپ گرد راست گرد، قابلیت چکشی، تعداد ضربه در دقیقه، گیربکس چند سرعته، دیمر کنترل سرعت، سرعت آزاد دستگاه، سه نظام اتوماتیک و یا آچاری، وزن و ابعاد دستگاه از جمله مهمترین مشخصه‌های یک دستگاه می‌باشند که می‌توانند بر روی قیمت دریل رونیکس تاثیر بگذارند. بنابراین همانگونه که قبلا نیز اشاره کردیم دریل ساده رونیکس به نسبت از قیمت پایین‌تری نسبت به سایر دریل‌های رونیکس برخوردار است و با افزایش قابلیت‌ها و صنعتی‌تر شدن دستگاه قیمت دریل نیز افزایش می‌یابد.

برای تجربه یک خرید آسان و مقایسه مشخصات و قیمت انواع دریل‌های رونیکس می‌توانید فروشگاه آنلاین ابزاررضا را برای خرید اینترنتی دریل رونیکس تجربه کنید تا علاوه بر مشاهده تعداد زیادی از دریل‌های متنوع رونیکس در کنار هم به راحتی قابلیت‌های آن‌ها را نیز با هم مقایسه نمایید و ابزار مورد نظر خود را با بهترین قیمت انتخاب و خریداری نمایید.

مشاهده بیشتر
بستن