کد تخفیف ابزار آلات و هدایای فعال

کدهای تخفیف منقضی شده خرید ابزار

کد تخفیف ۷٪

ویژه خرید ابزار دستی تا یک میلیون تومان

کد تخفیف ۳٪

بجز ابزار برقی، بادی و بنزینی

کد تخفیف ۵۰ هزار تومان

برای خرید اول بالای یک میلیون تومان

کد تخفیف ۴۰ هزار تومانی

برای خرید بالای ۷۰۰ هزار تومان ( روز مرد )

کد تخفیف ۵۰ هزار تومانی

برای خرید بالای ۱ میلیون تومان

کد تخفیف ۲۵۰ هزار تومانی

برای خرید بالای ۶ میلیون تومان

کد تخفیف ۳۰۰ هزار تومانی

برای خرید بالای ۷ میلیون تومان

کد تخفیف ۸۰ هزار تومانی

برای خرید بالای ۲ میلیون تومان

کد تخفیف ۱۸۰ هزار تومانی

برای خرید بالای ۴ میلیون تومان

کد تخفیف ۲۰۰ هزار تومانی

برای خرید بالای ۵ میلیون تومان

کد تخفیف ۱۰۰ هزار تومانی

برای خرید بالای ۲.۵ میلیون تومان

کد تخفیف ۳٪

ویژه خرید ابزار برقی و دستی به مناسبت روز کارگر

کد تخفیف ابزار آلات

تخفیف گرفتن در هنگام خرید، چه حضوری باشد و چه آنلاین، لذت بخش است. می‌توان گفت، کدهای تخفیف الکترونیکی همان چانه زدن در حین خرید حضوری است که جزو جدا نشدنی از خرید و حتی از قسمت‌های جذاب آن است. همچنین می‌توان این کدهای تخفیف را مشابه همان کوپن‌ها و بن‌هایی در قدیم در روزنامه‌ها و تراکت‌ها پخش می‌شد، دانست.

به طور کلی در فروشگاه‌های اینترنتی و تجارت الکترونیک، کد تخفیف که آن را با نام‌های دیگری مثل کوپن تخفیف و بن تخفیف هم می‌شناسند، یه کد شامل حروف و یا اعداد است که مشتریان می‌توانند در هنگام پرداخت مبلغ خرید، در صفحه پرداخت، آن را در کادر مربوط به کد تخفیف، وارد کنند تا تخفیف آن در مبلغ خرید محاسبه شود.

استفاده از این کدهای تخفیف، هم به نفع فروشنده و هم به نفع خریدار است زیرا فروشگاه‌های اینترنتی با ارائه این کدها، می‌توانند مشتریان بیشتری را به سایت جذب کنند و از طرف دیگر، مشتریان هم با استفاده از این کدها، در هزینه‌های خود صرفه جویی کنند. به این صورت، خرید با کد تخفیف، موجب رضایت هر دو طرف است و یک تجربه لذت بخش از خرید اینترنتی را رقم خواهد زد.

فروشگاه‌های اینترنتی فروش ابزارآلات مثل ابزاررضا هم از این قاعده مستثنی نیستند و برای جلب رضایت مشتریان و اینکه یک تجربه خرید به صرفه و لذت بخش را داشته باشند، به مشتریان خود، کد تخفیف ابزار آلات ارائه می‌دهند. بهتر است هنگام خرید ابزار و یراق در سایت ابزاررضا جست‌وجویی برای کد تخفیف ابزار یراق بکنید تا بتوانید از هدیه و تخفیفی که برای شما در نظر گرفته‌ایم، استفاده کنید. در قسمت بعدی راهنمای جستجو و استفاده از کد تخفیف ابزاررضا را می‌خوانید.

راهنمای استفاده از کد تخفیف ابزار آلات ابزار رضا

برای دریافت کد تخفیف ابزار آلات ابزار رضا فقط کافیست که وارد برگه کد تخفیف و هدیه شده تا از کدهای تخفیفی که ابزاررضا برای مشتریان خود در نظر گرفته، استفاده کنید. جستجو و یافتن یک کد تخفیف در سایت ابزاررضا تنها چند دقیقه زمان شما را خواهد گرفت اما می‌تواند در هزینه های شما به صورت چشم گیری صرفه جویی کند.

مراحل جستجو و استفاده از کد تخفیف ابزار آلات ابزار رضا:

1- وارد سایت ابزاررضا شده

2- از صفحه اصلی سایت در قسمت منو، وارد صفحه کد تخفیف و هدیه می‌شوید.

3- در این صفحه در قسمت بالا کدهای تخفیف فعال را می‌توانید ببینید.

4- از بین کدهای فعال، روی کد تخفیف مناسب خرید خود، کلیک کنید. به این صورت، کد تخفیف به صورت اتوماتیک، کپی می‌شود.

5- درصفحه مشاهده سبد خرید همانطور که در تصویر می‌بینید، یک کادر برای کد تخفیف در نظر گرفته شده است.

6- روی عبارت “کد تخفیف” کلیک می‌کنید و کد تخفیفی که از قبل کپی کرده بودید را اینجا وارد می‌کنید و سپس روی دکمه اعمال کوپن کلیک می‌کنید.

7- سپس به صورت اتوماتیک و سیستمی از مبلغ کل خریدتان به اندازه تخفیف کوپن کسر خواهد شد و بعد از گرفتن تخفیف، می‌توانید به سراغ بقیه مراحل خرید، مثل ثبت مشخصات، آدرس و روش پرداخت بروید.

با انجام همین مراحل ساده می‌توانید ابزار کارتان را با تخفیف و قیمت کمتر خریداری کنید. ابزاررضا همراه در تلاش است که کامل‌ترین و بهترین ابزارآلات و خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد تا تجربه یک خرید لذت بخش را تجربه کنند.

فهرست