فروش قسطی ابزار آلات

فروش اقساطی در سایت ابزاررضا با کمک شرکت‌های وام دهنده یا تامین کننده اعتبار انجام می‌شود و فروشگاه ابزاررضا هیچ دخل و تصرفی در فرآیند دریافت وام، بازپرداخت اقساط و … نداشته و صرفا پس از دریافت کامل مبلغ وام مشتری از شرکت تامین کننده اعتبار، اقدام به پردازش سفارشات می‌کند. از این رو لازم به ذکر است که پردازش این دسته از سفارشات، منوط به تامین اعتبار مورد نیاز از شرکت تامین کننده وام می‌باشد. بدیهی است ابزاررضا هیچ مسئولیتی را در قبال نوسانات قیمت و موجودی اجناس در فاصله بین ثبت سفارش مشتری تا پرداخت اعتبار وام که ناشی از تاخیر شرکت وام دهنده در تسویه حساب با ابزاررضا باشد، نمی‌پذیرد.


حتما قبل از تامین مدارک مورد نیاز شرکت‌های وام دهنده جهت خرید از ابزاررضا، با استعلام از شرکت وام دهنده، از واریز به‌موقع مبلغ وام شما به حساب ابزاررضا توسط شرکت وام دهنده، اطمینان حاصل نمایید.

شرکت ابزاررضا در جهت تسهیل خرید ابزارآلات، با دو شرکت وام دهنده قسطا و تاپ‌لند قرارداد همکاری داشته و شما مشتریان عزیز می‌توانید با مراجعه به سایت آن‌ها و خواندن قوانین و مقررات مربوط به شرایط اقساط، به میزان مبلغی که نیاز دارید، وام دریافت کنید و ابزار کارتان را به صورت قسطی از ابزار رضا تهیه کنید.

برای ورود به سایت هر کدام از شرکت‌های فوق و دریافت وام برای خرید ابزار، فقط کافی ست روی لینک‌های زیر کلیک کنید.

خرید قسطی از ابزاررضا با دریافت وام از قسطا

خرید قسطی از ابزاررضا با دریافت وام از تاپ‌لند

خرید اقساطی شامل همه گروه‌های کالا در سایت ابزاررضا شده و هیچ استثنا و محدودیتی ندارد. در صورت داشتن هر گونه ابهام و سوال در خصوص خرید اقساطی کالا از ابزاررضا، می‌توانید در ساعات کاری با شماره‌ پشتیبانی زیر تماس بگیرید.

شماره‌ تماس

021-61664

فهرست