دریل رابین

دریل ابزاری است که هم به‌صورت برقی و هم شارژی توسط برندهای مختلفی تولید می‌شود. اگر فعالیت صنعتی و حرفه‌ای هم ندارید، باز هم حضور یک دریل در خانه لازم است. یکی از برندهای تولید دریل، رابین (Rabin) است. دریل رابین، یک دریل چینی می‌باشد که تقریبا بیشتر مدل‌های آن در سایت ابزاررضا موجود هستند.

انواع دریل شارژی و دریل برقی رابین در فروشگاه ابزار رضا دارای کارت گارانتی یک ساله بوده و فقط تعداد بسیار کمی از محصولات تولیدی این شرکت کارت گارانتی ندارند، اما کیفیتی معقول و مناسبی دارند.

قیمت دریل رابین نسبت به کیفیت آن مناسب است. کیفیت محصولات رابین مورد توجه مصرف‌کنندگان است. در فروشگاه آنلاین ابزار رضا، می‌توانید مدل‌های مختلف این دریل را از نظر کیفیت و قیمت با رقبا مقایسه کرده و بهترین آن را خریداری نمایید.

مشخصات فنی خرید دریل رابین (Rabin)

دریل‌ها با توجه به نوع منبع تغذیه، کاربرد، سه نظام و سایز و ابعاد طبقه‌بندی‌های مختلفی دارند. دریل رابین نیز مدل‌های مختلفی دارد. در ادامه برخی از آن‌ها را معرفی می‌کنیم:

  • دریل رابین مدل R1015: یکی از این مدل‌ها، دریل چکشی مدل R1015 است. این مدل سوراخ‌کاری را با قدرت بیشتری انجام می‌دهد. این مدل دریل‌ها به‌خاطر ضربات چکشی، امکان سوراخ‌کاری دیوار و مصالح را هم دارند. این مدل دریل رابین موتوری به قدرت 810 وات و سرعت گردش آزاد تا 2800 دور در دقیقه دارد. سه نظام آن به‌صورت آچارخور 13 میلی‌متری است و قدرت سوراخ‌کاری چوب، فلز و مصالح با قطر 20، 10 و 13 میلی‌متر را دارد.
  •  دریل رابین چکشی مدل R1003: این مدل هم قدرت سوراخ‌کاری مصالح را دارد. توان این مدل دریل 650 وات بوده و قابلیت سوراخ‌کاری در سیمان، فولاد و چوب را به ترتیب قطر 20، 10 و 13 میلی‌متر را دارد. طراحی سبک و خوش‌دست بودن یکی از ویژگی‌های این دریل است.
  • دریل رابین مدل R1007: یکی دیگر از مدل‌های دریل‌ چکشی رابین است. این دریل موتوری با قدرت 1050 وات دارد. دور موتور این دریل 3000 دور بر دقیقه است. این ابزار در عین استحکام، بسیار سبک (حدود 2/3 کیلوگرم) است. با این دریل می‌توان تا قطر 13 میلی‌متر روی فلز و مصالح و روی چوب حدود 30 میلی‌متر نفوذ و سوراخ‌کاری کرد.
  • دریل بتن کن مدل R4010: این مدل دریل سه کاره بوده و قابلیت سوراخ‌کاری معمولی، سوراخ‌کاری چکشی و تخریب را دارد. توان این دریل 800 وات بوده و می‌تواند سوراخ‌کاری چوب، فلز و مصالح را به خوبی انجام دهد. این مدل دریل یک دسته کمکی داشته و همچنین سیستم گردش راست‌گرد و چپ‌گرد دارد.

به صرفه ترین قیمت دریل رابین در فروشگاه ابزار رضا

تا به اینجا با انواع دریل رابین آشنا شدیم. حال که مدل مورد نظر را انتخاب کردید، باید قیمت‌ها را با هم مقایسه کنید. مزیت خرید از فروشگاه‌های آنلاین این است که شما می‌توانید لیست قیمت‌ها را با هم مقایسه کرده و محصولی متناسب با بودجه خود انتخاب کنید.

فروشگاه اینترنتی ابزار رضا، ارزان‌ترین فروشگاه دریل رابین است. جایی‌که در کنار مشاوره قبل از خرید، به شما با کیفیت‌ترین و مناسب‌ترین قیمت دریل رابین را پیشنهاد می‌‎کند. برای مشاوره می‌توانید با شماره 61664-021 تماس حاصل فرمایید. همچنین این نکته را هم یادآوری کنیم که قیمت خرید به‌صورت عمده یا تکی با هم تفاوت داشته و با خرید عمده می‌توانید از تخفیفات ما استفاده کنید.

مشاهده بیشتر
بستن